To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.
Sukcesywne dostawy zbóż paszowych dla ryb dla RZD w Zatorze
Postępowanie „Sukcesywne dostawy zbóż paszowych dla ryb dla RZD w Zatorze” zamawiającego Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – Państwowy Instytut Badawczy (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) zostało unieważnione.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podano
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=505, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 lipca 2026
Termin ofert: 17 sierpnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
25 sierpnia 2026
- Wynik: bez wyboru
25 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – Państwowy Instytut Badawczy |
| REGON | 000080192 |
| Adres | ul. Michała Oczapowskiego 10, 10-719 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywne dostawy zbóż paszowych dla ryb dla RZD w Zatorze |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 15700000-5 - Pasza dla zwierząt |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 482 595 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →