Produkty lecznicze, wyroby medyczne - 43 zadania
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Produkty lecznicze, wyroby medyczne - 43 zadania”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 10:00. Planowany budżet: 12 688 714 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 12 688 714 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 10:008d 3h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 lipca 2026
Termin ofert: 28 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
25 sierpnia 2026
Nowy termin: 11 września 2026 10:00Zmienia wersję 521609-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 11 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 18 miesięcy.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Produkty lecznicze, wyroby medyczne - 43 zadania.
- 4
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 12 688 713,70 zł.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 4,7 oferty na postępowanie przy 151 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 47% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO, w tym 4 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie |
| NIP | 6792525795 |
| Adres | ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Produkty lecznicze, wyroby medyczne - 43 zadania |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 12 688 714 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-11 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.