- Umowa zawartaCzęść 1CITY CAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· GliwiceCena wybranej oferty1 058 400 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2CITY CAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· GliwiceCena wybranej oferty278 600 zł2 oferty
Dostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 tony dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie
Zamawiający TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie (Będzin, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 tony dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w…”, wybierając ofertę wykonawcy CITY CAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Łączna wartość ofert: 1 337 000 zł. Złożono 4 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 1 337 000 zł
- Liczba ofert
- 4 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=862, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2026
Termin ofert: 6 lipca 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
25 sierpnia 2026
4 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy CITY CAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Gliwice).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 337 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie |
| NIP | 6110202860 |
| Adres | ul. Małobądzka 141, 42-500 Będzin |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 tony dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | CITY CAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Gliwice (NIP: 9542192029) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 1 058 400 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-04+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | CITY CAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Gliwice (NIP: 9542192029) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 278 600 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-04+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →