Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 522006-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 559 w km 45+060 do km ok 46+730 w m. Maszewo Duże, gm. Stara Biała – nr postępowania 148/26

Zamawiający Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 559 w km 45+060 do km ok 46+730 w m. Maszewo Duże, gm.…”. Termin składania ofert upływa 23 września 2026, 08:00. Wadium: 597 430 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 25 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Wadium
597 430 zł
Termin składania ofert
23 września 2026, 08:00
19d 9h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 23 września 2026 roku o godzinie 08:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 21 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 559 w km 45+060 do km ok 46+730 w m. Maszewo Duże, gm. Stara Biała – nr postępowania 148/26.

  • 5

    RyzykoWadium: 597 430,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 5,7 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 21% miało jedną ofertę.
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 20 orzeczeń KIO, w tym 8 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 7 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie

NIP

1132453940

Adres

ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 559 w km 45+060 do km ok 46+730 w m. Maszewo Duże, gm. Stara Biała – nr postępowania 148/26

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Dodatkowe kody CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg; 45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody; 45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1.Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 597 430,00 zł. 2. Wymagania dotyczące wadium szczegółowo opisane są w Rozdziale XV SWZ.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-23 08:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 187 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
331 228 zł1 605 997 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 770 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
331 228 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 605 997 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 23.09.2026, 08:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 597 430 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.