- Umowa zawartaCzęść 1BIOTRONIK Polska Sp. z o.o.· PoznańCena wybranej oferty994 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O. O.· WraszawaCena wybranej oferty1 545 400 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3BIOTRONIK Polska Sp. z o.o.· PoznańCena wybranej oferty2 420 500 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 41 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Abbott Medical Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty630 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Medtronic Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2 302 830 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7BIOTRONIK Polska Sp. z o.o.· PoznańCena wybranej oferty708 250 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 81 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9DRG MedTek Sp. z .o.· WarszawaCena wybranej oferty111 867 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Balton Sp. z o.o.· WraszawaCena wybranej oferty27 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11Balton Sp. z o.o.· WraszawaCena wybranej oferty365 500 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12Abbott Medical Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty763 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13Abbott Medical Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty149 450 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14Medtronic Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty675 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15Hammermed Medical Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna· ŁódźCena wybranej oferty117 000 zł1 oferta
Dostawa materiałów kardiologicznych
Zamawiający Szpital Uniwersytecki w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa materiałów kardiologicznych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 10 810 297 zł. Złożono 17 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 10 810 297 zł
- Liczba ofert
- 17 ofertłącznie, 15 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 maja 2026
Termin ofert: 8 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 czerwca 2026
Nowy termin: 10 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 314023-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 czerwca 2026
Nowy termin: 12 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 387242-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 czerwca 2026
Nowy termin: 22 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 393295-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
25 sierpnia 2026
17 ofert7 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 17 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE |
| REGON | 000288685 |
| Adres | ul. Marii Orwid 11, 30-688 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa materiałów kardiologicznych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 13 076 127 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | BIOTRONIK Polska Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7792121615) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 994 500 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O. O., Wraszawa (NIP: 5262110301) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 1 545 400 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | BIOTRONIK Polska Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7792121615) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 2 420 500 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Abbott Medical Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521701649) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 630 000 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | Medtronic Poland Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521000289) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 2 302 830 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca | BIOTRONIK Polska Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7792121615) |
| Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty | 708 250 PLN |
| Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca | DRG MedTek Sp. z .o., Warszawa (NIP: 5210527727) |
| Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty | 111 867 PLN |
| Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0009 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | Balton Sp. z o.o., Wraszawa (NIP: 5360015638) |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 27 000 PLN |
| Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0010 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0011 – Wybrany wykonawca | Balton Sp. z o.o., Wraszawa (NIP: 5360015638) |
| Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty | 365 500 PLN |
| Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0011 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca | Abbott Medical Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521701649) |
| Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty | 763 000 PLN |
| Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0012 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0013 – Wybrany wykonawca | Abbott Medical Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521701649) |
| Część LOT-0013 – Wartość wybranej oferty | 149 450 PLN |
| Część LOT-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0013 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca | Medtronic Poland Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521000289) |
| Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty | 675 000 PLN |
| Część LOT-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0014 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
| Część LOT-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca | Hammermed Medical Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna, Łódź (NIP: 7282800837) |
| Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty | 117 000 PLN |
| Część LOT-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0015 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Wykaz oświadczeń lub dokumentów podmiotowych potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia:
- 1.1.oświadczenie w zakresie wskazanym w załączniku nr 2 do SWZ (jednolity europejski dokument zamówienia). Oświadczenie należy sporządzić w języku polskim, w postaci elektronicznej;
- 1.2. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
- 1.3.informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt. 1, 2 i 4 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
- 1.4.oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
- 1.5.oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3 - 6 ustawy (w zakresie wskazanym w załączniku nr 2 do SWZ).
- 2.Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w:
- 2.1.punkcie 1.2. składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.
- 2.2.punkcie 1.3 składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy.
- 2.3.Dokument, o którym mowa w punkcie 2.2., powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. Dokument, o którym mowa w punkcie 2.1. powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem.
- 3.Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt. 2, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Przepis pkt. 2.3. stosuje się.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.