To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.
Doposażenie WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny oraz poprawiający ergonomię pacjentów i personelu
Postępowanie „Doposażenie WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny oraz…” zamawiającego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze (Chęciny, Świętokrzyskie) zostało unieważnione.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 938 100 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1108, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 czerwca 2026
Termin ofert: 6 lipca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
20 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
20 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
25 sierpnia 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
25 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze |
| NIP | 9591289964 |
| Adres | ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Doposażenie WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny oraz poprawiający ergonomię pacjentów i personelu |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.