- Umowa zawartaCzęść 1Śląska Izba Lekarska· KatowiceCena wybranej oferty36 745 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Przychodnie Fabian Spółka Jawna· SzczecinCena wybranej oferty38 400 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Przychodnie Fabian Spółka Jawna· SzczecinCena wybranej oferty38 400 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9Śląska Izba Lekarska· KatowiceCena wybranej oferty29 390 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 28Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy· WarszawaCena wybranej oferty65 900 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 54Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy· WarszawaCena wybranej oferty11 846 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 55Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy· WarszawaCena wybranej oferty8100 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 56Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy· WarszawaCena wybranej oferty5923 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 61Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy· WarszawaCena wybranej oferty17 969 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 62Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy· WarszawaCena wybranej oferty17 969 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 66Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy· WarszawaCena wybranej oferty23 692 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 72Śląska Izba Lekarska· KatowiceCena wybranej oferty19 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 73Śląska Izba Lekarska· KatowiceCena wybranej oferty19 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 74Śląska Izba Lekarska· KatowiceCena wybranej oferty19 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 86Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy· WarszawaCena wybranej oferty17 354 zł1 oferta
CP.251.791.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Zamawiający Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „CP.251.791.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 368 687 zł. Złożono 15 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 368 687 zł
- Liczba ofert
- 15 ofertłącznie, 15 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=797, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu - usługi społeczne (UE)
11 czerwca 2026
Termin ofert: 2 lipca 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
06 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
24 sierpnia 2026
15 ofert4 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
27 sierpnia 2026
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: Śląska Izba Lekarska (Katowice), Przychodnie Fabian Spółka Jawna (Szczecin), Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa) oraz Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 368 687,21 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 15 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego |
| REGON | 000289093 |
| Adres | ul. Marymoncka 99/103, 01-813 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | CP.251.791.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 80320000-3 - Usługi edukacji medycznej |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 41 670 630 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Sekcja 4Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Śląska Izba Lekarska, Katowice (NIP: 6341007704) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 36 745 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Przychodnie Fabian Spółka Jawna, Szczecin (NIP: 8513144323) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 38 400 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Przychodnie Fabian Spółka Jawna, Szczecin (NIP: 8513144323) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 38 400 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca | Śląska Izba Lekarska, Katowice (NIP: 6341007704) |
| Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty | 29 390 PLN |
| Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0028 – Wybrany wykonawca | Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa (NIP: 1132393221) |
| Część LOT-0028 – Wartość wybranej oferty | 65 900 PLN |
| Część LOT-0028 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0054 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0054 – Wybrany wykonawca | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa (NIP: 5250008057) |
| Część LOT-0054 – Wartość wybranej oferty | 11 846 PLN |
| Część LOT-0054 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0055 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0055 – Wybrany wykonawca | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa (NIP: 5250008057) |
| Część LOT-0055 – Wartość wybranej oferty | 8 100 PLN |
| Część LOT-0055 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0056 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0056 – Wybrany wykonawca | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa (NIP: 5250008057) |
| Część LOT-0056 – Wartość wybranej oferty | 5 923 PLN |
| Część LOT-0056 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0061 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0061 – Wybrany wykonawca | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa (NIP: 5250008057) |
| Część LOT-0061 – Wartość wybranej oferty | 17 969 PLN |
| Część LOT-0061 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0062 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0062 – Wybrany wykonawca | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa (NIP: 5250008057) |
| Część LOT-0062 – Wartość wybranej oferty | 17 969 PLN |
| Część LOT-0062 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0066 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0066 – Wybrany wykonawca | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa (NIP: 5250008057) |
| Część LOT-0066 – Wartość wybranej oferty | 23 692 PLN |
| Część LOT-0066 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0072 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0072 – Wybrany wykonawca | Śląska Izba Lekarska, Katowice (NIP: 6341007704) |
| Część LOT-0072 – Wartość wybranej oferty | 19 000 PLN |
| Część LOT-0072 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0073 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0073 – Wybrany wykonawca | Śląska Izba Lekarska, Katowice (NIP: 6341007704) |
| Część LOT-0073 – Wartość wybranej oferty | 19 000 PLN |
| Część LOT-0073 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0074 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0074 – Wybrany wykonawca | Śląska Izba Lekarska, Katowice (NIP: 6341007704) |
| Część LOT-0074 – Wartość wybranej oferty | 19 000 PLN |
| Część LOT-0074 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0086 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0086 – Wybrany wykonawca | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa (NIP: 5250008057) |
| Część LOT-0086 – Wartość wybranej oferty | 17 354 PLN |
| Część LOT-0086 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.