Dostawa rozdzielnicy GIS 110 kV dla podstacji trakcyjnej Szczecin Wstowo
Zamawiający PGE Energetyka Kolejowa Operator sp. z o. o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa rozdzielnicy GIS 110 kV dla podstacji trakcyjnej Szczecin Wstowo”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 11:30.
- Termin składania ofert
- 28 sierpnia 2026, 11:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=694, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 lipca 2026
Termin ofert: 10 sierpnia 2026 11:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 24 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 512633-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 548398-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 16.10.2026 – 31.03.2028.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena - 100%.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa rozdzielnicy GIS 110 kV dla podstacji trakcyjnej Szczecin Wstowo.
- 4
RyzykoWadium: 5,0 PLN.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PGE Energetyka Kolejowa Operator sp. z o. o. |
| NIP | 7010564340 |
| Adres | ul. Sławińska 7/9, 01-218 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa rozdzielnicy GIS 110 kV dla podstacji trakcyjnej Szczecin Wstowo |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 31213100-3 - Rozdzielnie |
| Dodatkowe kody CPV | 31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga aby Wykonawca, którego Oferta zostanie wybrana wniósł zabezpieczenie należytego wykonania Umowy w wysokości 5,0% wynagrodzenia (brutto) należnego Wykonawcy na podstawie Umowy. Szczegóły dotyczące ZNWU znajdują się w rozdziale 23 SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-28 11:30 |
Informacje dodatkowe
- 1.Dostarczenie schematu głównego dostarczanej rozdzielnicy GIS 110kV wraz z parametrami elektrycznymi, DTR rozdzielnicy - do 4 miesięcy od dnia podpisania Umowy
- 2.Dostarczenie rysunków w formacie dxf/dwg określających gabaryty rozdzielnicy, wytyczne dla posadowienia rozdzielnicy (siły, obciążenia, itp);
Dostarczenie schematów obwodów wtórnych poszczególnych napędów oraz pozostałych elementów stanowiących wyposażenie GIS;
Dostarczenie informacji o Ilość ciepła (strat) generowanego przez rozdzielnicę w trakcie pracy (zyski ciepła);
Dostarczenie schematów (zasadniczego i montażowego) szaf LCC
– do 6 miesięcy od dnia podpisania Umowy. - 3.Przeprowadzenie Testów FAT rozdzielnicy;
Dostawa kompletnej rozdzielnicy na obiekt - do 14 miesięcy od dnia podpisania Umowy. - 4.Montaż kompletnej rozdzielnicy na obiekt - do 2 miesięcy od dnia dostawy na budowę potwierdzonej protokołem odbioru.
- 5.Uruchomienie rozdzielnicy: do 31.03.2028 r.
Zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik 2 do SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →