ZP/G/49/26 Przedmiotem zamówienia jest dostawa Wielofunkcyjnej platformy oceny właściwości mechanicznych i tribologicznych (dalej jako: Platforma)/ The subject-matter of the procurement is supply of a multifunctional platform for assessing mechanical and tribological properties (“the Platform”)
Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych (Gliwice, Śląskie) prowadzi postępowanie „ZP/G/49/26 Przedmiotem zamówienia jest dostawa Wielofunkcyjnej platformy oceny…”. Termin składania ofert upływa 25 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 25 września 2026, 09:0022d 16h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=310, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 sierpnia 2026
Termin ofert: 25 września 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 września 2026
Zmienia wersję 583663-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiot zamówienia: ZP/G/49/26 Przedmiotem zamówienia jest dostawa Wielofunkcyjnej platformy oceny właściwości mechanicznych i tribologicznych (dalej jako: Platforma)/ The subject-matter of the….
- 2
TerminTermin składania ofert upływa 25 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 3
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 4
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
Kontekst Atlasu
- Zamawiający podchodzi do tego zamówienia po raz kolejny; poprzednie postępowanie zakończyło się unieważnieniem.
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,8 oferty na postępowanie przy 194 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 54% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ZP/G/49/26 Przedmiotem zamówienia jest dostawa Wielofunkcyjnej platformy oceny właściwości mechanicznych i tribologicznych (dalej jako: Platforma)/ The subject-matter of the procurement is supply of a multifunctional platform for assessing mechanical and tribological properties (“the Platform”) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38425500-5 - Aparaty do oceny wytrzymałości |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-25 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →