Zakup sprzętu kwaterunkowego (biurowy, koszarowy, polowy)
Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Zakup sprzętu kwaterunkowego (biurowy, koszarowy, polowy)”. Termin składania ofert upływa 25 września 2026, 08:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 25 września 2026, 08:0021d 15h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=370, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 sierpnia 2026
Termin ofert: 25 września 2026 08:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 25 września 2026 roku o godzinie 08:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 50 dni.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup sprzętu kwaterunkowego (biurowy, koszarowy, polowy).
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia, wcześniejsze pojawiały się w 2025 r.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie |
| REGON | 810060937 |
| Adres | Narutowicza 17 B, 70-240 Szczecin |
| Region (NUTS) | PL424 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup sprzętu kwaterunkowego (biurowy, koszarowy, polowy) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39100000-3 - Meble |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-25 08:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.