- UnieważnionaCzęść 11 oferta
- UnieważnionaCzęść 2
- UnieważnionaCzęść 3
Dostawa wyrobów medycznych, w tym sprzętu, wyposażenia i narzędzi wielokrotnego użytku dla oddziału geriatrycznego
Postępowanie „Dostawa wyrobów medycznych, w tym sprzętu, wyposażenia i narzędzi wielokrotnego użytku…” zamawiającego Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) zostało unieważnione. Złożono 1 ofertę.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 927 150 zł
- Liczba ofert
- 1 ofertałącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik postępowaniaBieżące
21 sierpnia 2026
1 oferta
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu |
| NIP | 8992227939 |
| Adres | Warszawska 2, 52-114 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa wyrobów medycznych, w tym sprzętu, wyposażenia i narzędzi wielokrotnego użytku dla oddziału geriatrycznego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33192120-9 - Łóżka szpitalne; 33192000-2 - Meble medyczne; 33141720-3 - Pomoce do chodzenia; 33193120-6 - Wózki inwalidzkie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.