Przebudowa Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii w celu utworzenia Centrum Transplantologii oraz Chirurgii Robotycznej
Zamawiający Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii w celu utworzenia…”, wybierając ofertę wykonawcy APS Buduj z Nami Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1 970 100 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 1 970 100 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 czerwca 2026
Termin ofert: 30 lipca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
21 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy APS Buduj z Nami Sp. z o.o. (Gdańsk).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 970 100,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji |
| NIP | 5214004558 |
| Adres | Wołoska 137, 02-507 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przebudowa Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii w celu utworzenia Centrum Transplantologii oraz Chirurgii Robotycznej |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej |
| Dodatkowe kody CPV | 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne; 71300000-1 - Usługi inżynieryjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | APS Buduj z Nami Sp. z o.o., Gdańsk (NIP: 5842870862) |
| Wartość wybranej oferty | 1 970 100 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.