Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 539495-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

wykonanie robót budowlanych: "Budowa kompleksów laboratoriów CBRN z rozbudowaną platformową analizy czynników i materiałów niebezpiecznych pochodzenia chemicznego, biologicznego oraz radiacyjnego/nuklearnego."

Zamawiający Stołeczny Zarząd Infrastruktury (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „wykonanie robót budowlanych: "Budowa kompleksów laboratoriów CBRN z rozbudowaną…”. Termin składania wniosków minął 28 sierpnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Stołeczny Zarząd InfrastrukturyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 sierpnia 2026
Termin składania wniosków
28 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego nr 01848: Budowa kompleksów laboratoriów CBRN z rozbudowaną platformową analizy czynników i materiałów niebezpiecznych pochodzenia chemicznego, biologicznego oraz radiacyjnego/nuklearnego.

  • 2

    ZakresZamawiający może unieważnić postępowanie, jeżeli środki publiczne przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane, a taka możliwość została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje branżę konstrukcyjno-budowlaną, drogową, sanitarną, elektryczną i telekomunikacyjną.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 12,4 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 20% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

STOŁECZNY ZARZĄD INFRASTRUKTURY

Adres

Al. Jerozlimskie 97, 00-909 Warszawa

Region (NUTS)

PLZZZ – PLZZZ

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

wykonanie robót budowlanych: "Budowa kompleksów laboratoriów CBRN z rozbudowaną platformową analizy czynników i materiałów niebezpiecznych pochodzenia chemicznego, biologicznego oraz radiacyjnego/nuklearnego."

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Zamawiający żąda od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana wniesienia przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania zwanego dalej zabezpieczeniem w wysokości 5% wartości umownej (brutto). 2. Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub w kilku następujących formach: 1) pieniądzu 2) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze zobowiązaniem pieniężnym; 3) gwarancjach bankowych; 4) gwarancjach ubezpieczeniowych; 5) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9.11.2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości 4. Za zgodą Zamawiającego zabezpieczenie może być wnoszone również: 1) w wekslach z poręczeniem wekslowym banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej; 2) przez ustanowienie zastawu na papierach wartościowych emitowanych przez Skarb Państwa lub jednostkę samorządu terytorialnego; 3) przez ustanowienie zastawu rejestrowego na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 grudnia 1996 r. o zastawie rejestrowym i rejestrze zastawów.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg ograniczony

Termin składania wniosków o dopuszczenie

2026-08-28 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania wniosków upłynął 28.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Stołeczny Zarząd Infrastruktury prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 - Roboty budowlane. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.