Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-08-21 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Remont zbiornika reaktora biologicznego znajdującego się na terenie Zakładu „Południe” przy ul. Sytej 190/192 w Warszawie, Dzielnica Wilanów, z podziałem na etapy.

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Remont zbiornika reaktora biologicznego znajdującego się na terenie Zakładu „Południe”…”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 11:00. Wadium: 150 000 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Wadium
150 000 zł
Termin składania ofert
28 sierpnia 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont zbiornika reaktora biologicznego na terenie Zakładu „Południe” przy ul. Sytej 190/192 w Warszawie z podziałem na etapy.

  • 2

    TerminTermin realizacji wynosi 6 miesięcy.

  • 3

    RyzykoZamawiający wskazuje także inne gwarancje, o których mowa w specyfikacji.

  • 4

    RyzykoWybrany wykonawca wnosi zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 3% maksymalnej wartości wynagrodzenia z VAT.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 3,8 ofert na postępowanie przy 90 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 16 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 7 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 6 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.

NIP

5250005662

Adres

P. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Remont zbiornika reaktora biologicznego znajdującego się na terenie Zakładu „Południe” przy ul. Sytej 190/192 w Warszawie, Dzielnica Wilanów, z podziałem na etapy.

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Dodatkowe kody CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne; 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości 150 000,00 złotych. Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą. Szczegółowe informacje o wadium zawiera specyfikacja. 2. Wybrany wykonawca zobowiązany jest wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy na sumę stanowiącą 3% maksymalnej wartości wynagrodzenia (z naliczonym podatkiem VAT). Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub w kilku formach. Szczegółowe informacje o zabezpieczeniu należytego wykonania zawiera specyfikacja. 3. Inne gwarancje, o których mowa w specyfikacji.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-28 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Przedmiotowe zamówienie jest częścią większego zamówienia udzielanego w częściach. Każda część stanowi przedmiot odrębnego postępowania w ramach zamówienia udzielanego w częściach. Wartość części zamówienia nie przekracza kwoty określonej w przepisach, do których odsyła art. 3 ust. 1 ustawy Pzp. Wartość całości zamówienia przekracza kwotę określoną w przepisach, do których odsyła art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.
  2. 2.
    Zamawiający zastrzega, że na podstawie art. 18 ust. 2 ustawy Pzp w związku z art. 133 ust. 3 ustawy Pzp informacje zawarte w PFU mają charakter poufny. Wykonawcy, przed otrzymaniem ww. dokumentów, będą obowiązani podpisać oświadczenie o zachowaniu udostępnionej informacji w poufności. Wzór „Oświadczenia o zachowaniu poufności” stanowi załącznik nr 4 do SWZ. Szczegółowe zasady składania oświadczenia o zachowaniu poufności oraz zasady udostępniania dokumentów poufnych zostały zawarte w pkt. 3.11 – 3.15 SWZ. Ofertę Wykonawcy, który nie złożył oświadczenia o którym mowa w pkt. 3.12 i nie uzyskał dokumentów poufnych Zamawiający uzna za niezgodną z warunkami zamówienia.
  3. 3.
    Zamawiający, zgodnie z art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp, wymaga odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej pod rygorem odrzucenia oferty wykonawcy, który nie odbył wizji lokalnej, w oparciu o art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp. Szczegółowe zasady wizji lokalnej zostały zawarte w pkt. 4.3. SWZ.

szczegółowe określenie terminu realizacji zamówienia znajduje się w projekcie umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.08.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 150 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 - Roboty budowlane. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.