Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-08-21 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Usługa polegająca na przeprowadzeniu działań animacyjnych i edukacyjno-kulturalnych integrujących mieszkańców obszaru Projektu 9 ROCŁ i jego najbliższej okolicy, podnoszących ich społeczny potencjał, wzmacniających zainteresowanie i zachęcających do korzystania z przestrzeni ogólnodostępnych obszaru w formie wydarzeń, warsztatów i działań w przestrzeni miejskiej

Zamawiający Miasto Łódź-Urząd Miasta Łodzi (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Usługa polegająca na przeprowadzeniu działań animacyjnych i edukacyjno-kulturalnych…”. Termin składania ofert minął 26 sierpnia 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Miasto Łódź-Urząd Miasta ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 21 sierpnia 2026
Termin składania ofert
26 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~5,4 ofert
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie działań animacyjnych i edukacyjno-kulturalnych integrujących mieszkańców obszaru Projektu 9 ROCŁ i jego najbliższej okolicy, w formie wydarzeń, warsztatów i działań w przestrzeni miejskiej, w 17 zadaniach.

  • 2

    ZakresOsoba skierowana do realizacji zamówienia ma w ostatnich 3 latach koordynować co najmniej jedną usługę dla jednostki samorządu terytorialnego oraz zorganizować lub przeprowadzić co najmniej trzy działania warsztatowe, szkoleniowe lub animacyjne o wskazanym celu.

  • 3

    RyzykoUmowa trwa 30 miesięcy, a zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 1% ceny całkowitej brutto podanej w ofercie.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 39 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 7 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 11 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miasto Łódź-Urząd Miasta Łodzi

NIP

7250028902

Adres

Piotrkowska 104, 90-926 Łódź

Region (NUTS)

PL711 – Łódzkie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Usługa polegająca na przeprowadzeniu działań animacyjnych i edukacyjno-kulturalnych integrujących mieszkańców obszaru Projektu 9 ROCŁ i jego najbliższej okolicy, podnoszących ich społeczny potencjał, wzmacniających zainteresowanie i zachęcających do korzystania z przestrzeni ogólnodostępnych obszaru w formie wydarzeń, warsztatów i działań w przestrzeni miejskiej

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

85320000-8 - Usługi społeczne

Dodatkowe kody CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe; 92312240-5 - Usługi świadczone przez animatorów kultury; 92331210-5 - Usługi animacji dla dzieci; 79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Wykonawca, którego oferta została wybrana zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 1% ceny całkowitej brutto podanej w ofercie.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-26 09:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85320000-8Usługi społeczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 26.08.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miasto Łódź-Urząd Miasta Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85320000-8 - Usługi społeczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.