Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa wyposażenia dla Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej
Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie (Konin, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa wyposażenia dla Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej”. Termin składania ofert minął 2 września 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 2 września 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 938 100 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 lipca 2026
Termin ofert: 12 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 479409-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 2 września 2026 11:00Zmienia wersję 533764-2026
- Sprostowanie
01 września 2026
Nowy termin: 8 września 2026 11:00Zmienia wersję 578665-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawy mają być realizowane na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy, a oferta nie może być wariantowa.
- 2
RyzykoJeżeli w OPZ pojawiają się nazwy własne lub znaki towarowe, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne o parametrach nie gorszych niż wymagane w SWZ, a wykonawca ma obowiązek udowodnić równoważność w ofercie.
- 3
ZakresOfertę można składać na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia, a minimalny gwarantowany poziom wartości zamówień, do złożenia których zobowiąże się zamawiający, wynosi 100% wartości umowy.
- 4
ZakresZamówienie obejmuje pakiety m.in. ultrasonografu do diagnostyki narządów układu moczowego, zestawu endourologicznego, echokardiografu, aparatu EKG i kolejnych pozycji opisanych w SWZ.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 15,8 ofert na postępowanie przy 65 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie |
| REGON | 000311591 |
| Adres | ul. Szpitalna 45, 62-504 Konin |
| Region (NUTS) | PL414 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa wyposażenia dla Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 932 356 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa wskazanego w art. 258 Kodeksu karnego. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego,
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstw wymienionych w art. 228-230a lub 250a Kodeksu karnego, art. 46 lub art. 48 ustawy o sporcie lub art. 54 ust. 1-4 ustawy o refundacji leków, środków spożywczych
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, jak również przestępstw skarbowych, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g) ustawy. W celu potwierdzenia bra
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, która dotyczy przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną, czyli przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o których mowa w art. 115 par. 20 Kod
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstw wskazanych w 299 lub art. 165a Kodeksu karnego. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publi
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. - o skutkach powierzania wykonywania
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, Zamawiający żąda następujących dokumentów: - oświadczenie, o niepodlegan
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona ogłoszenia upadłości. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, Zamawiający żąda na
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona do otwarcia likwidacji wykonawcy. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, Zamawia
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona zarządzania aktywami wykonawcy przez likwidatora lub sąd. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówie
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-02 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.