Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
558 179 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    BOXMET MEDICAL Sp. z o.o.· Pieszyce
    Cena wybranej oferty
    457 420 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    "MEDLINE" SP. Z O.O.· Zielona Góra
    Cena wybranej oferty
    100 759 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem) oraz komponentów do rotacji Zestawów ratownictwa taktycznego dla Jednostek będących na zaopatrzeniu 32WOG w zakresie dwóch części: Część nr 1 - dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem); Część nr 2 – dostawa komponentów do rotacji Zestawów Ratownictwa Taktycznego. Nr sprawy ZP/PN/27/2026

Zamawiający 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu (Zamość, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem) oraz komponentów do…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 558 179 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w ZamościuZamość, Lubelskieopublikowano 21 sierpnia 2026
Łączna wartość ofert
558 179 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 2 wykonawców: BOXMET MEDICAL Sp. z o.o. (Pieszyce) oraz "medline" Sp. z o.o. (Zielona Góra).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 558 178,80 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

NIP

9223046357

Adres

ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość

Region (NUTS)

PL812 – Lubelskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem) oraz komponentów do rotacji Zestawów ratownictwa taktycznego dla Jednostek będących na zaopatrzeniu 32WOG w zakresie dwóch części: Część nr 1 - dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem); Część nr 2 – dostawa komponentów do rotacji Zestawów Ratownictwa Taktycznego. Nr sprawy ZP/PN/27/2026

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33141620-2 - Zestawy medyczne

Dodatkowe kody CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Szacunkowa wartość zamówienia

897 975 PLN

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

BOXMET MEDICAL Sp. z o.o., Pieszyce (NIP: 8822038205)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

457 420 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-03+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

"MEDLINE" SP. Z O.O., Zielona Góra (NIP: 9290116370)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

100 759 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-03+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Zamawiający, działając w trybie art. 139 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego
    w rozporządzeniu wykonawczym Komisji Europejskiej (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej JEDZ (oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp).
    W celu potwierdzenia, że Wykonawca spełnia warunki udziału i nie podlega wykluczeniu z powodu okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca składa oświadczenie, na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
    Oświadczenie nie jest podmiotowym środkiem dowodowym. Stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe.
    Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona.
    Wykonawca sporządzi oświadczenie JEDZ za pośrednictwem:
    a) platformy zakupowej zamawiającego poprzez link:
    https://platformazakupowa.pl/pn/32wog lub
    b) przy wykorzystaniu systemu dostępnego poprzez stronę internetową https://espd.uzp.gov.pl/
    lub
    c) za pośrednictwem innych dostępnych narzędzi lub oprogramowania, które umożliwiają wypełnienie JEDZ i utworzenie dokumentu elektronicznego.
    Instrukcja wypełniania formularza JEDZ znajduje się na stronie internetowej Urzędu Zamówień Publicznych pod adresem:
    https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0015/32415/Instrukcja-wypelniania-JEDZ-ESPD.pdf
    Celem ułatwienia wykonawcy sporządzenia JEDZ zamawiający przygotował formularz JEDZ (załącznik nr 4 do SWZ), który zamieścił na stronie prowadzonego postępowania na platformie zakupowej - plik XML i PDF do zaimportowania
    w serwisie ESPD.
    Formularz JEDZ, wstępnie przygotowany przez Zamawiającego, zawiera tylko pola wskazane przez Zamawiającego.
    W przypadku gdy Wykonawca korzysta z możliwości samodzielnego utworzenia nowego formularza JEDZ/ESPD, aktywne są wszystkie pola formularza. Należy
    je wypełnić w zakresie stosownym do wymagań określonych przez Zamawiającego
    w przedmiotowym postępowaniu.
    Wykonawca składa JEDZ, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. JEDZ w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisuje kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoba upoważniona do reprezentowania wykonawcy zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie. Te same zasady dotyczą JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby.
    W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców JEDZ składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
    Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby.
    Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w JEDZ w części II Sekcja D części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy podwykonawców, jeśli są już znane.
  2. 2.
    Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 126 ustawy Pzp. wzywa wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, jeżeli wymagał ich złożenia w ogłoszeniu o zamówieniu lub dokumentach zamówienia, aktualnych na dzień złożenia:
  3. 1)
    Potwierdzających brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu:
    W zakresie części nr 1, części nr 2
    a) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie:
    a. art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych;
    b. art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego;
    - sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
    b) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
    c) W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu
    w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp wykonawca winien złożyć - Oświadczenie w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
    Oświadczenie należy złożyć z wykorzystaniem wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ
    d) OŚWIADCZENIE WYKONAWCY/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
    Oświadczenie należy złożyć z wykorzystaniem wzoru stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ
    e) OŚWIADCZENIE WYKONAWCY/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu,
    o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego. Oświadczenie należy złożyć z wykorzystaniem wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ
    PODSTAWY WYKLUCZENIA - ZOSTAŁY OPISANE W DOKUMENTACH ZAMÓWIENIA.

Dokumenty potwierdzające spełnianie przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego (przedmiotowe środki dowodowe):
UWAGA!:
WYKONAWCA ZOBOWIĄZANY JEST ZAŁĄCZYĆ DO OFERTY:
a) Karty katalogowe umożliwiające jednoznaczną identyfikacje oferowanego produktu oraz jego parametrów, zawierające opis techniczny i dane techniczne oferowanego asortymentu- minimum w zakresie wymaganym opisem przedmiotu zamówienia/ Wytycznymi Eksploatacyjno Technicznymi.
CZĘŚĆ I - dot. poz.: 1-6 oraz 16-18.
Karty te należy dostarczyć wraz z formularzem cenowym.
UWAGA: w celu uniknięcia niejasności, Zamawiający wymaga wskazania w danym dokumencie, której pozycji z opisu przedmiotu zamówienia dotyczy dany dokument.

Dokumenty potwierdzające spełnianie przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego (przedmiotowe środki dowodowe):
UWAGA!:
WYKONAWCA ZOBOWIĄZANY JEST ZAŁĄCZYĆ DO OFERTY:
a) Karty katalogowe umożliwiające jednoznaczną identyfikacje oferowanego produktu oraz jego parametrów, zawierające opis techniczny i dane techniczne oferowanego asortymentu- minimum w zakresie wymaganym opisem przedmiotu zamówienia/ Wytycznymi Eksploatacyjno Technicznymi.
CZĘŚĆ II - dot. poz.: 1-5, 29-30, 32-34.
Karty te należy dostarczyć wraz z formularzem cenowym.
UWAGA: w celu uniknięcia niejasności, Zamawiający wymaga wskazania w danym dokumencie, której pozycji z opisu przedmiotu zamówienia dotyczy dany dokument.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141620-2Zestawy medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
699 640 zł
Próbka: 164 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
259 767 zł1 421 225 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 161 458 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
259 767 zł
Mediana
699 640 zł
Górny kwartyl
1 421 225 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zamość.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 558 179 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141620-2 - Zestawy medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BOXMET MEDICAL Sp. z o.o. (Pieszyce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.