Pełnienie nadzoru nad realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktem pn.: „Budowa południowej obwodnicy Wadowic w ciągu drogi krajowej nr 28”
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Kraków, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Pełnienie nadzoru nad realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktem pn.: Budowa…”. Termin składania ofert upływa 24 września 2026, 11:15. Wadium: 35 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
- Wadium
- 35 000 zł
- Termin składania ofert
- 24 września 2026, 11:1521d 15h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1555, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 sierpnia 2026
Termin ofert: 24 września 2026 11:15
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzanie kontraktem dla budowy południowej obwodnicy Wadowic w ciągu drogi krajowej nr 28.
- 2
ZakresUsługa obejmuje weryfikację dokumentów wykonawcy, zarządzanie i nadzór inwestorski aż do daty wystawienia Ostatecznego Świadectwa Płatności oraz koordynację prac projektantów.
- 3
ZakresZakres obejmuje także działania informacyjne i promocyjne, monitoring spraw na styku sąsiadujących kontraktów oraz udział w przeglądach gwarancyjnych i nadzorowaniu usuwania usterek.
- 4
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 46 miesięcy, a miejsce realizacji wskazano w województwie małopolskim.
- 5
RyzykoWykonawca wnosi wadium 35 000,00 zł, a podstawą oceny ofert jest kryterium ceny.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 5,7 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 8% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad |
| REGON | 017511575 |
| Adres | ul. Mogilska 25, 31-542 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Pełnienie nadzoru nad realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktem pn.: „Budowa południowej obwodnicy Wadowic w ciągu drogi krajowej nr 28” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi |
| Dodatkowe kody CPV | 71540000-5 - Usługi zarządzania budową; 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 35 000,00 PLN (słownie złotych: trzydzieści pięć tysięcy 00/100). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-24 11:15 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.