WSzS.DEZ.26.059.2026 - DOSTAWA ZESTAWÓW DO IMPLANTACJI PORTÓW DOŻYLNYCH ORAZ IGIEŁ I STRZYKAWEK DO PORTÓW
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny (Częstochowa, Śląskie) prowadzi postępowanie „WSzS.DEZ.26.059.2026 - DOSTAWA ZESTAWÓW DO IMPLANTACJI PORTÓW DOŻYLNYCH ORAZ IGIEŁ I…”. Termin składania ofert upływa 30 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 30 września 2026, 10:0029d 11h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 758 388 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 sierpnia 2026
Termin ofert: 30 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do implantacji portów dożylnych oraz igieł i strzykawek do portów dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie.
- 2
RyzykoWykonawca może złożyć ofertę na dowolne części albo na cały przedmiot zamówienia, a zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem spełnienia parametrów technicznych nie gorszych od wskazanych w dokumentacji.
- 3
ZakresOkres realizacji wynosi 24 miesięcy, a szczegółowy zakres każdej części opisuje formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
- 4
ZakresZamówienie jest podzielone na 6 części, obejmujące trzy typy portów naczyniowych, strzykawkę z roztworem 0,9% NaCL i korkiem kompatybilnym z Luer Lock oraz dwa typy igieł Hubera.
- 5
RyzykoWadium wynosi 5 230,00 zł, a w kryteriach oceny ofert cena ma wagę 60%.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał ANMAR SP. Z O.O.
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny |
| NIP | 5732299604 |
| Adres | ul. Bialska 104/118, 42-200 Częstochowa |
| Region (NUTS) | PL224 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | WSzS.DEZ.26.059.2026 - DOSTAWA ZESTAWÓW DO IMPLANTACJI PORTÓW DOŻYLNYCH ORAZ IGIEŁ I STRZYKAWEK DO PORTÓW |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33141320-9 - Igły medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-30 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.