- Umowa zawartaCzęść 1LM Line Sp. z o.o. - Pakiet 1· SzczecinCena wybranej oferty6649 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 2CitoNet Śląski Sp. z o.o,Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.- Pakiet 2· Czeladź, ToruńCena wybranej oferty53 305 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Salus International Sp. z o.o.- Pakiet 3· KatowiceCena wybranej oferty30 326 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4Skamex Spółka akcyjna - Pakiet 4· ŁódźCena wybranej oferty12 701 zł1 oferta
Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Zamawiający Szpital Powiatowy w Zawierciu (Zawiercie, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 102 980 zł. Złożono 10 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 102 980 zł
- Liczba ofert
- 10 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 maja 2026
Termin ofert: 22 maja 2026 07:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 maja 2026
Nowy termin: 26 maja 2026 09:00Zmienia wersję 313727-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
20 sierpnia 2026
10 ofert4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: LM Line Sp. z o.o. - Pakiet 1 (Szczecin), CitoNet Śląski Sp. z o.o,Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.- Pakiet 2 (Czeladź, Toruń), Salus International Sp. z o.o.- Pakiet 3 (Katowice) oraz Skamex Spółka akcyjna - Pakiet 4 (Łódź).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 102 980,44 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Powiatowy w Zawierciu |
| REGON | 276271110 |
| Adres | ul. Miodowa 14, 42-400 Zawiercie |
| Region (NUTS) | PL22B – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33171000-9 - Przyrządy do anestezji i resuscytacji; 33141119-7 - Kompresy; 33124131-2 - Paski odczynnikowe; 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne; 33721200-2 - Maszynki do golenia |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | LM Line Sp. z o.o. - Pakiet 1, Szczecin |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 6 649 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | CitoNet Śląski Sp. z o.o,Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.- Pakiet 2, Czeladź, Toruń |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 53 305 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Salus International Sp. z o.o.- Pakiet 3, Katowice |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 30 326 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Skamex Spółka akcyjna - Pakiet 4, Łódź |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 12 701 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.