AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytet Rzeszowskiego w Rzeszowie oraz ich członków rodzin.

Zamawiający Uniwersytet Rzeszowski (Rzeszów, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytet Rzeszowskiego w…”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 11:30.

Otwórz na TED
Zamawiający: Uniwersytet RzeszowskiRzeszów, Podkarpackieopublikowano 20 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
21 września 2026, 11:30
18d 17h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 509 123 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    20 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 września 2026 11:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie oraz ich członków rodzin.

  • 2

    ZakresWykonawca może zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych złożyć certyfikat potwierdzający certyfikację wykonawców, ale zamawiający nie wymaga posiadania certyfikatu.

  • 3

    ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 36 miesięcy, a miejsce realizacji to PL823, Podkarpackie.

  • 4

    ZakresZamówienie jest podzielone na 2 części: Część I Grupowe ubezpieczenie na życie i Część II Grupowe ubezpieczenie zdrowotne.

  • 5

    ZakresZamawiający nie przewiduje prawa opcji ani udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Rzeszowski

NIP

8133238822

Adres

Aleja Rejtana 16 c, 35 – 959 Rzeszów

Region (NUTS)

PL823 – Podkarpackie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytet Rzeszowskiego w Rzeszowie oraz ich członków rodzin.

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-21 11:30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 21.09.2026, 11:30. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Uniwersytet Rzeszowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.