Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-08-20 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej modernizacji i rozbudowy budynków przy ul. Chmielnej 1 w Lublinie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej modernizacji i rozbudowy budynków przy…”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 08:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 20 sierpnia 2026
Termin składania ofert
28 sierpnia 2026, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 259 281 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej modernizacji i rozbudowy budynków przy ul. Chmielnej 1 w Lublinie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę.

  • 2

    ZakresZamówienie jest realizowane w ramach projektu „Odwrócona Piramida Usług Okulistycznych - Rozwój okulistyki ambulatoryjnej i opieki jednego dnia w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Lublinie” i finansowane ze środków UE.

  • 3

    ZakresTerminy z projektu umowy obejmują inwentaryzację i koncepcję w 3 tygodnie od podpisania umowy, projekt budowlany w 13 tygodni, nie później niż do 31 grudnia 2026 r., oraz projekt wykonawczy w 22 tygodnie.

  • 4

    ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 3 miesiące, a pełnienie nadzoru autorskiego ma trwać 36 miesięcy licząc od protokołu odbioru ostatniej części dokumentacji.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie

NIP

7122429274

Adres

ul. Staszica 16, 20-081 Lublin

Region (NUTS)

PL814 – Lubelskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej modernizacji i rozbudowy budynków przy ul. Chmielnej 1 w Lublinie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-28 08:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.08.2026, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.