Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 500402-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Uniwersyteckiego Centrum Kardiologii i Kardiochirurgii

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Uniwersyteckiego Centrum Kardiologii i…”. Termin składania ofert minął 26 sierpnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 20 sierpnia 2026
Termin składania ofert
26 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 938 100 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    20 lipca 2026

    Termin ofert: 24 sierpnia 2026 10:00
    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  2. SprostowanieBieżące

    20 sierpnia 2026

    Nowy termin: 26 sierpnia 2026 10:00

    Zmienia wersję 500402-2026

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Uniwersyteckiego Centrum Kardiologii i Kardiochirurgii w 16 częściach obejmujących m.in. prowadniki, introducery, skalpel plazmowy, stymulatory serca, zastawkę aortalną, system do naprawy zastawki trójdzielnej oraz zestawy drenów do ECMO.

  • 2

    ZakresZamówienie obejmuje części o różnym modelu realizacji: część 4 przewiduje dostawę skalpela plazmowego wraz z dzierżawą generatora, a części 6, 7, 10, 15 i 16 są opisane jako depozyt.

  • 3

    ZakresSzczegółowe wymagania dla asortymentu i zakresu zamówienia są przypisane do załączników nr 1.1-1.16 do SWZ, więc oferta musi odpowiadać opisowi dla właściwej części.

  • 4

    KryteriaPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, a kryterium oceny ofert stanowi cena.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Boston Scientific Polska Sp. z o.o.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 6,4 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 30% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie

NIP

7122410926

Adres

ul. Jaczewskiego 8, 20-090 Lublin

Region (NUTS)

PL814 – Lubelskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Uniwersyteckiego Centrum Kardiologii i Kardiochirurgii

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Informacje dodatkowe: DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA SKŁADANE NA WEZWANIE ZAMAWIAJĄCEGO UWAGA 1: 1. Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wymaganych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia w postępowaniu, złożyć certyfikat, o którym mowa w art. 124 ust. 2 Pzp, potwierdza
  • Informacje dodatkowe: INNE INFORMACJE 2. W zakresie nieuregulowanym niniejszą SWZ, zastosowanie mają przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający o
  • Informacje dodatkowe:
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-26 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
938 100 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
282 100 zł2 315 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 033 144 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
282 100 zł
Mediana
938 100 zł
Górny kwartyl
2 315 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Boston Scientific Polska Sp. z o.o.6,6 mln złoferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 26.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.