Kompleksowa usługa wdrożenia Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów (USOS) wraz z aplikacjami stowarzyszonymi oraz dostosowaniem procesów administracyjnych do potrzeb Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.
Zamawiający Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) prowadzi postępowanie „Kompleksowa usługa wdrożenia Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów (USOS) wraz z…”. Termin składania ofert upływa 24 września 2026, 11:00. Wadium: 20 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 372 677 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 24 września 2026, 11:0021d 16h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=221, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 sierpnia 2026
Termin ofert: 24 września 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa wdrożenia Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów (USOS) wraz z aplikacjami stowarzyszonymi oraz dostosowaniem procesów administracyjnych do potrzeb Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.
- 2
WarunkiWarunek doświadczenia wymaga co najmniej jednej usługi wdrożenia USOS dla uczelni kształcącej co najmniej 1 500 studentów o wartości nie mniejszej niż 1 000 000,00 zł brutto oraz co najmniej jednej usługi wdrożenia modułu Akademiki o wartości nie mniejszej niż 300 000,00 zł brutto.
- 3
RyzykoZakres obejmuje OPZ, PPU oraz opis zasad przygotowania, przeprowadzenia i oceny próbki funkcjonalnej, a w opisie wskazano też wdrożenie aplikacji takich jak IRK2, USOS, USOS-ADM, USOSweb, EVA, Planista, SRS, APD, Ankieter i aplikacja mobilna lub równoważne.
- 4
ZakresHarmonogram przewiduje m.in. instalację, konfigurację i uruchomienie środowisk nie później niż do 60 dni od zawarcia umowy, analizę przedwdrożeniową nie później niż do 90 dni od zawarcia umowy oraz uruchomienie produkcyjne systemu IRK nie później niż do 31.01.2027 r.
- 5
KryteriaWadium wynosi 20 000,00 zł, finansowanie ze środków UE jest wskazane jako tak, a kryterium oceny ofert stanowi całkowita cena oferty brutto.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17A, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Kompleksowa usługa wdrożenia Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów (USOS) wraz z aplikacjami stowarzyszonymi oraz dostosowaniem procesów administracyjnych do potrzeb Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia |
| Dodatkowe kody CPV | 72211000-7 - Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1.Zamawiający żąda od Wykonawcy wniesienia wadium w wysokości 20 000,00 zł (słownie złotych: dwadzieścia tysięcy 00/100). 2.Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert w jednej lub kilku formach, określonych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp, w zależności od wyboru Wykonawcy. 3.Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego – 22 1030 1117 0000 0000 8899 5031 (CityBank Bank Handlowy w Warszawie S.A., Od-dział w Gdańsku) z dopiskiem „Wadium – BZP.260.8.2026. UWAGA: Za termin wniesienia wadium w pieniądzu zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. Ze względu na ryzyko związane z czasem trwania okresu rozliczeń międzybankowych Zamawiający zaleca dokonanie przelewu ze stosownym wyprzedzeniem. 4.Wadium wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia przekazuje się w oryginale w postaci elektronicznej. 5.Wadium w formie gwarancji lub poręczenia musi spełniać co najmniej poniższe wymagania: 1)musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w ustawie Pzp; 2)z jego treści powinno jednoznacznie wynikać zobowiązanie gwaranta/poręczyciela do zapłaty całej kwoty wadium; 3)powinno być nieodwołalne i bezwarunkowe oraz płatne na pierwsze żądanie; 4)termin obowiązywania gwarancji/poręczenia nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem, że pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert); 5)w treści gwarancji/poręczenia powinna znaleźć się nazwa oraz numer przedmiotowego postępowania; 6)beneficjentem gwarancji/poręczenia jest Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, 80-336 Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1.; 7)w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający wymaga, aby gwarancja/poręczenie obejmowało swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu gwarancji/poręczenia) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 8)musi mieć taką samą płynność jak wadium wniesione w pieniądzu – dochodzenie roszczenia z tytułu wadium wniesionego w formie gwarancji lub poręczenia nie może być utrudnione. Dlatego w treści gwarancji/poręczenia powinna znaleźć się klauzula, iż wszystkie spory dotyczące gwarancji/poręczenia będą rozstrzygane zgodnie z prawem polskim i poddane jurysdykcji sądów polskich, chyba, że wynika to z przepisów prawa. 6.Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium lub wniesie wadium w sposób nieprawidłowy lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp. 7.Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa art. 98 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-24 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.