Postępowanie zakończone — wybrano wykonawców
Wybrany wykonawca
Urtica sp. z o.o.· Wrocław

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Pharmalink Sp. z o.o.

Cena wybranej oferty
1 020 000 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Zakup i dostawa produktu leczniczego Lutetium (177Lu) oksodotreotyd, roztwór do infuzji dla Kliniki Endokrynologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach

Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa produktu leczniczego Lutetium (177Lu) oksodotreotyd, roztwór do infuzji…”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 1 020 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
1 020 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    20 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Urtica sp. z o.o. (Wrocław) oraz Pharmalink Sp. z o.o. (Łódź).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 020 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach

NIP

9591294907

Adres

ul. Artwińskiego 3, 25-734 Kielce

Region (NUTS)

PL721 – Świętokrzyskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa produktu leczniczego Lutetium (177Lu) oksodotreotyd, roztwór do infuzji dla Kliniki Endokrynologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrani wykonawcy

Urtica sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Pharmalink Sp. z o.o., Łódź (NIP: 9471811553)

Wartość wybranej oferty

1 020 000 PLN

Liczba złożonych ofert

1

Data wyboru wykonawcy

2026-08-06+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Wykonawca zobowiązany jest złożyć Formularz oferty pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Formularz oferty stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
  2. 2.
    Wraz z Formularzem oferty, Wykonawca zobowiązany jest złożyć:
  3. 1)
    Wypełniony Formularz asortymentowo-cenowy – zgodny ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ.
  4. 2)
    Oświadczenie stanowiące dowód potwierdzający na dzień składania ofert brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, tymczasowo zastępujące podmiotowe środki dowodowe. Oświadczenie należy złożyć na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
    Wykonawca w zakresie dotyczącym spełnienia warunków udziału w postępowaniu może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ.
  5. 3)
    Oświadczenie potwierdzające, że wobec Wykonawcy nie zachodzi podstawa wykluczenia przewidziana w art. 5k rozporządzenia 2022/576 z dn. 08.04.2022 r. w sprawie zmiany rozporządzania (UE) nr 833/2014 dot. środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. UE nr L 111 z dn. 04.04.2022 r. str. 1). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 2a do SWZ.
  6. 4)
    Dokument, z którego wynika zakres umocowania do działania w imieniu Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia:
    a) Odpis/informacja/wydruk z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub inny właściwy rejestr.
    UWAGA: Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentu, jeżeli dokument Zamawiający może uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
    b) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w lit. a.
    UWAGA: Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
  7. 5)
    Oświadczenie, z którego musi wynikać, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy (dotyczy wyłącznie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w zakresie warunku udziału w postępowaniu wskazanego w Rozdziale III pkt 3). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
  8. 6)
    Aktualną na dzień otwarcia ofert Kartę Charakterystyki Produktu Leczniczego, zawierającą potwierdzoną datę jej zatwierdzenia lub częściowej zmiany tekstu
  9. 3.
    Przed udzieleniem zamówienia Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia:
  10. 1)
    informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
  11. 2)
    oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ;
  12. 3)
    odpisu/wydruku/informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem;
  13. 4)
    oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ w zakresie podstaw wykluczenia określonych w art. 108 ust. 1 pkt 3, 6 ustawy. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
  14. 4.
    Przed udzieleniem zamówienia Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona,
    do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnienie warunku udziału w postępowaniu:
  15. 1)
    o którym mowa w Rozdziale III ust. 4 SWZ dotyczącego uprawnień do prowadzenia działalności gospodarczej lub zawodowej tj.:
    -kopia ważnej koncesji lub zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF) dla hurtowni farmaceutycznej,
    -kopia ważnego zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie jeżeli Wykonawca jest wytwórcą,
    -w przypadku Wykonawcy prowadzącego skład konsygnacyjny zezwolenie na prowadzenie składu zawierające uprawnienia przyznane przez GIF w zakresie obrotu produktami leczniczymi.
    W przypadku, kiedy zaproponowany asortyment nie wymaga w/w dokumentu, należy załączyć oświadczenie.
    -Zezwolenie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki na wykonywanie działalności zgodnie z art. 5 ust. 3
    w związku z art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (t.j. Dz. U. z 2021r. poz.1941
    z późn. zm.)
    W przypadku, kiedy zaproponowany asortyment nie wymaga w/w dokumentu, należy załączyć oświadczenie.
  16. 5.
    Zamawiający wykluczy z udziału w postępowaniu Wykonawcę, wobec którego zachodzi, co najmniej jedna z przesłanek określonych w:
    - art. 108 ust. 1 ustawy Pzp,
    - art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp,
    - art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
    - art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie zakazuje się udziału rosyjskich wykonawców w zamówieniach publicznych i koncesjach udzielanych we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej.
  17. 6.
    Na zasadzie art. 139 ust. 1 ustawy Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
    Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium
  18. 1)
    Oświadczenia i dokumenty w przypadku siedziby lub miejsca zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej:
    a) Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast:
    a. dokumentu, o którym mowa w ust. 3 pkt 1) składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, w zakresie, o którym mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem,
    b. dokumentu, o którym mowa w ust. 3 pkt 3) składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem.
    b) Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ppkt a., lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy. Reguły odnoszące się do terminu wystawienia dokumentu określone w ppkt a. stosuje się odpowiednio.
  19. 7.
    Wykonawca jest związany ofertą do dnia 21.10.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 258 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 598 zł9 539 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 073 069 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 598 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 539 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 020 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Urtica sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.