Budowa odnawialnych źródeł energii w Gminie Sławno – etap II
Zamawiający Gmina Sławno (Sławno, Łódzkie) prowadził postępowanie „Budowa odnawialnych źródeł energii w Gminie Sławno – etap II”. Termin składania ofert minął 6 października 2025, 12:00. Wadium: 200 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 200 000 zł
- Termin składania ofert
- 6 października 2025, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=557, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 września 2025
Termin ofert: 6 października 2025 12:00 - Sprostowanie
10 października 2025
Nowy termin: 16 października 2025 12:00Zmienia wersję 53989950-9ebf-4425-9fd9-0b427b8ab083-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
13 października 2025
Zmienia wersję eb67d297-26cd-4705-ba55-1c6f2695304e-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
13 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
30 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | GMINA SŁAWNO |
| Miejscowość | Sławno |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Budowa odnawialnych źródeł energii w Gminie Sławno – etap II |
| Główny Kod CPV | 09332000-5 - Instalacje słoneczne |
| Część nr LOT-0001 | Część 1 – Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych w ilości 367 sztuk na potrzeby własne budynków mieszkalnych oraz pełnienie nadzoru autorskiego. |
| Część nr LOT-0002 | Cześć 2 – Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznej dla potrzeb Urzędu Gminy oraz pełnienie nadzoru autorskiego. |
| Część nr LOT-0003 | Cześć 3 – Zaprojektowanie i wykonanie instalacji pomp ciepła dla potrzeb Urzędu Gminy oraz pełnienie nadzoru autorskiego. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 200000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →