Zaprojektowanie, budowa oraz uruchomienie Inteligentnego Systemu Transportowego w Radomiu (zwanego dalej „System ITS”) w związku z realizacją przedsięwzięcia pn.: „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”
Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zaprojektowanie, budowa oraz uruchomienie Inteligentnego Systemu Transportowego w Radomiu…”, wybierając ofertę wykonawcy MAXTO TECHNOLOGY Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 63 912 000 zł. Złożono 4 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 63 912 000 zł
- Liczba ofert
- 4 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 października 2025
Termin ofert: 3 grudnia 2025 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 listopada 2025
Zmienia wersję 694327-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 grudnia 2025
Nowy termin: 17 grudnia 2025 09:00Zmienia wersję 790400-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
31 grudnia 2025
Nowy termin: 12 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 832640-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 stycznia 2026
Nowy termin: 30 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 870790-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 lutego 2026
Nowy termin: 9 lutego 2026 10:00Zmienia wersję 31626-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 lutego 2026
Nowy termin: 23 lutego 2026 10:00Zmienia wersję 82642-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 marca 2026
Nowy termin: 5 marca 2026 10:00Zmienia wersję 110391-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
19 sierpnia 2026
4 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy MAXTO TECHNOLOGY Sp. z o.o. (Modlniczka).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 63 912 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu |
| REGON | 141100028 |
| Adres | ul. Traugutta 30/30A, 26-600 Radom |
| Region (NUTS) | PL921 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zaprojektowanie, budowa oraz uruchomienie Inteligentnego Systemu Transportowego w Radomiu (zwanego dalej „System ITS”) w związku z realizacją przedsięwzięcia pn.: „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II” |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg |
| Dodatkowe kody CPV | 42961000-0 - System sterowania i kontroli; 32420000-3 - Urządzenia sieciowe; 34972000-1 - Układy pomiarowe natężenia ruchu; 34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne; 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby; 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne; 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych; 45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej; 45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego; 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej; 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic; 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych; 44322100-4 - Kanały kablowe; 45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne; 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych; 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych; 45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych; 48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne; 48813000-0 - System informacji ruchu pasażerskiego; 48813100-1 - Elektroniczne tablice informacyjne; 48813200-2 - System informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego; 51112000-0 - Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej; 63712700-0 - Usługi kontroli ruchu; 63712710-3 - Usługi monitorowania ruchu; 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne; 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 71355000-1 - Usługi pomiarowe |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 67 900 167 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | MAXTO TECHNOLOGY Sp. z o.o., Modlniczka |
| Wartość wybranej oferty | 63 912 000 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 4 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-05-14+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.