Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup wyposażenia w ramach projektu utworzenia Oddziału Leczenia Jednego Dnia
Zamawiający Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. (Siedlce, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup wyposażenia w ramach projektu utworzenia Oddziału Leczenia Jednego Dnia”. Termin składania ofert minął 2 września 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 2 września 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 927 150 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
19 sierpnia 2026
Termin ofert: 2 września 2026 09:00 - Sprostowanie
02 września 2026
Nowy termin: 4 września 2026 10:00Zmienia wersję 574551-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu w zakresie obsługi urządzeń medycznych i wyposażenia dla potrzeb szpitala.
- 2
ZakresZamówienie jest podzielone na 8 pakietów, obejmujących m.in. wyposażenie sal operacyjnych, angiograf z adaptacją pomieszczenia i stołem operacyjnym, RTG ramię C, zestawy endoskopowe, zestaw do termoablacji z aparatem USG, zestaw do termolezji oraz laser diodowy do ablacji wewnątrznaczyniowej.
- 3
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, parametry techniczne i ilości są określone w Ofercie Technicznej oraz Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiących załączniki do SWZ.
- 4
ZakresPostępowanie prowadzone jest w przetargu nieograniczonym.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 18,5 ofert na postępowanie przy 127 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 4 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. |
| NIP | 8212577607 |
| Adres | poniatowskiego 26, 08-110 siedlce |
| Region (NUTS) | PL925 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup wyposażenia w ramach projektu utworzenia Oddziału Leczenia Jednego Dnia |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-02 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.