USŁUGA NADZORU INWESTORSKIEGO (PEŁNIENIE FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU / INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKIEGO) dla zadania pn. „Akcelerator biznesowy KSSENON – budowa centrum kreatywności, innowacyjności oraz przedsiębiorczości w Bytomiu”
Zamawiający Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (Katowice, Śląskie) prowadzi postępowanie „USŁUGA NADZORU INWESTORSKIEGO (PEŁNIENIE FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU / INSPEKTORA NADZORU…”. Termin składania ofert upływa 3 września 2026, 12:00. Wadium: 30 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 3 września 2026, 12:007h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1493, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 lipca 2026
Termin ofert: 25 sierpnia 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 510627-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 558281-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 3 września 2026 12:00Zmienia wersję 574470-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresUsługa obejmuje także przygotowanie, przeprowadzenie i rozstrzygnięcie postępowania na wybór wykonawcy lub wykonawców inwestycji oraz organizację, koordynację, nadzorowanie, zarządzanie, sprawozdawczość i rozliczanie procesu inwestycyjnego.
- 2
TerminTermin składania ofert upływa 3 września 2026 roku o godzinie 12:00.
- 3
TerminTermin realizacji: 01.10.2026 – 31.08.2029.
- 4
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 5
ZakresPrzedmiot zamówienia: USŁUGA NADZORU INWESTORSKIEGO (PEŁNIENIE FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU / INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKIEGO) dla zadania pn. „Akcelerator biznesowy KSSENON – budowa centrum….
- 6
Warunkipostępowaniu wymagane jest wadium 30 000,00 zł, a warunek doświadczenia dotyczy co najmniej dwóch usług kompleksowego i wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad budową lub przebudową budynków o łącznej powierzchni użytkowej nie mniejszej niż 10.000 m² i łącznej wartości robót co najmniej 50.000.000 zł brutto.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | USŁUGA NADZORU INWESTORSKIEGO (PEŁNIENIE FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU / INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKIEGO) dla zadania pn. „Akcelerator biznesowy KSSENON – budowa centrum kreatywności, innowacyjności oraz przedsiębiorczości w Bytomiu” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi |
| Dodatkowe kody CPV | 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego; 71540000-5 - Usługi zarządzania budową; 71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją; 71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 30 000,00 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-03 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.