Przebudowa napowietrznej sieci elektroenergetycznej SN na kablową relacji Stopnica – Szydłów, etap II (od słupa nr 48 do słupa 89) na terenie gm. Stopnica i Tuczępy – RE Busko (PK30%)
Zamawiający Pge Dystrybucja S.A. (Lublin, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Przebudowa napowietrznej sieci elektroenergetycznej SN na kablową relacji Stopnica –…”. Termin składania ofert upływa 22 września 2026, 08:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 22 września 2026, 08:0018d 16h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
19 sierpnia 2026
Termin ofert: 22 września 2026 08:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa napowietrznej sieci elektroenergetycznej SN na kablową relacji Stopnica, Szydłów, etap II, od słupa nr 48 do słupa 89, w jednej części.
- 2
ZakresRoboty są realizowane na terenie gmin Stopnica i Tuczępy, a czas trwania zamówienia wynosi 12 miesięcy.
- 3
Zakresogłoszeniu wskazano finansowanie ze środków UE.
- 4
RyzykoWadium ma być wniesione zgodnie z SWZ, a zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania także po wyborze najkorzystniejszej oferty bez podania przyczyny.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 32,5 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 15% miało jedną ofertę.
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 24 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 6 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 11 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PGE DYSTRYBUCJA S.A. |
| NIP | 9462593855 |
| Adres | ul. GARBARSKA 21A, 20-340 LUBLIN |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przebudowa napowietrznej sieci elektroenergetycznej SN na kablową relacji Stopnica – Szydłów, etap II (od słupa nr 48 do słupa 89) na terenie gm. Stopnica i Tuczępy – RE Busko (PK30%) |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | zgodnie z SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-22 08:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.