Dostawa aparatu ultrasonograficznego
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem (Zakopane, Małopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa aparatu ultrasonograficznego”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 28 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 366 315 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 lipca 2026
Termin ofert: 25 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 513248-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. aparatu USG klasy Premium wraz ze szkoleniem dla Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego w Zakopanem.
- 2
ZakresWymagany termin płatności wynosi do 30 dni, a zamówienie trwa 84 dni.
- 3
KryteriaZamówienie nie jest podzielone na części, a kryterium oceny ofert stanowi okres gwarancji.
- 4
ZakresOferowany sprzęt musi być wyrobem medycznym dopuszczonym do obrotu i używania w Polsce, fabrycznie nowym z rokiem produkcji 2026 i bez elementów rekondycjonowanych, powystawowych ani wcześniej używanych.
- 5
ZakresZakres obejmuje dostawę sprzętu, instalację, uruchomienie, podłączenie do systemu RIS/PACS oraz szkolenie personelu.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,6 oferty na postępowanie przy 71 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 66% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem |
| NIP | 7361459982 |
| Adres | ul. Oswalda Balzera 15, 34-500 Zakopane |
| Region (NUTS) | PL219 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa aparatu ultrasonograficznego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-28 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.