Dostawa wyposażenia meblowego do Poradni Specjalistycznych
Zamawiający Szpital im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach (Proszowice, Małopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa wyposażenia meblowego do Poradni Specjalistycznych”. Termin składania ofert minął 25 sierpnia 2026, 11:30.
- Termin składania ofert
- 25 sierpnia 2026, 11:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 248 977 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=746, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2026
Termin ofert: 20 sierpnia 2026 11:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 sierpnia 2026
Zmienia wersję 492963-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 25 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 557103-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia meblowego do Poradni Specjalistycznych, podzielona na 6 części obejmujących meble i wyposażenie niemedyczne, meble i wyposażenie medyczne oraz wyposażenie AGD.
- 2
ZakresZakres szczegółowy określają opis przedmiotu zamówienia i formularz asortymentowo-cenowy, przy czym w treści wskazano także finansowanie w ramach programu FEMP.05.11-IZ.00-0391/24.
- 3
ZakresTerminy dostaw są rozdzielone: pakiety 1, 3 i 5 od 21.09.2026 do 28.09.2026, a pakiety 2, 4 i 6 od 15.03.2027 do 22.03.2027.
- 4
WarunkiWykonawca składa JEDZ oraz oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. i art. 5k rozporządzenia 833/2014; w dokumentach przewidziano też udział podwykonawców w ocenie podstaw wykluczenia.
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 54% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,2 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 4 orzeczenia KIO; w 1 sprawie odwołanie oddalono. Dla skali: 108 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach |
| NIP | 6821436049 |
| Adres | ul. Kopernika 13, 32-100 Proszowice |
| Region (NUTS) | PL214 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa wyposażenia meblowego do Poradni Specjalistycznych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39100000-3 - Meble |
| Dodatkowe kody CPV | 39130000-2 - Meble biurowe; 39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części; 39173000-5 - Meble do przechowywania; 33192000-2 - Meble medyczne; 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego; 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-25 11:30 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.