Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup sprzętu i wyposażenia na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Zamawiający Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup sprzętu i wyposażenia na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego…”. Termin składania ofert minął 25 października 2024, 09:00.
- Termin składania ofert
- 25 października 2024, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
23 września 2024
Termin ofert: 25 października 2024 09:00 - Sprostowanie
21 października 2024
Nowy termin: 30 października 2024 09:00Zmienia wersję 570565-2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ |
| Miejscowość | Poznań |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup sprzętu i wyposażenia na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu |
| Główny Kod CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet 1 – kardiomonitory i centrale |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet 2 – aparaty USG |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet 3 – respiratory transportowe |
| Część nr LOT-0004 | Pakiet 4 – respiratory stacjonarne |
| Część nr LOT-0005 | Pakiet 5 – aparat RTG stacjonarny, parawany RTG |
| Część nr LOT-0006 | Pakiet 6 – łóżka transportowe, parawany jezdne |
| Część nr LOT-0007 | Pakiet 7 – aparat do znieczulania MRI |
| Część nr LOT-0008 | Pakiet 8 – aparat do chłodzenia pacjenta |
| Część nr LOT-0009 | Pakiet 9 – videolaryngoskop, bronchoskop jednorazowy, ogrzewacz krwi i płynów, aparat sokołowskiego |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | wadium, szczegółowy zakres zawarty jest w dokumentacji przetargowej, tj. specyfikacji warunków zamówienia |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.