Dostawy tłucznia kolejowego w latach 2027 - 2028
Zamawiający PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawy tłucznia kolejowego w latach 2027 - 2028”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 17 września 2026, 10:0016d 13h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 246 764 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=169, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
18 sierpnia 2026
Termin ofert: 17 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa w latach 2027-2028 podsypki tłuczniowej wraz z transportem w ilościach, terminach i do miejsc wskazanych przez zamawiającego zgodnie z harmonogramami dostaw.
- 2
TerminTermin realizacji umowy obejmuje okres od 01.01.2027 do 31.12.2028.
- 3
ZakresZamówienie jest podzielone na 2 części: zadanie 1 obejmuje dostawy podstawowe 104 000 ton, a zadanie 2 obejmuje dostawy podstawowe 110 140 ton frakcji 31,5/50 w gatunku 1, klasie 1.
- 4
Zakreszadaniu 1 przewidziano 52 300 ton w 2027 r. i 51 700 ton w 2028 r., a w zadaniu 2 54 720 ton w 2027 r. i 55 420 ton w 2028 r.
- 5
RyzykoDla zadania nr 2 wymagane jest wadium 400 000,00 zł, a przy ofercie na więcej niż jedną część wadium ma odpowiadać sumie kwot dla wszystkich wybranych części.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 61 orzeczeń KIO; w 11 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 24 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. |
| NIP | 1132316427 |
| Adres | ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawy tłucznia kolejowego w latach 2027 - 2028 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 14212310-6 - Podsypka |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Każdy Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swą ofertę wadium w wysokości: Zadanie nr 2 – 400 000,00 zł UWAGA! W przypadku składania oferty na więcej niż jedną część Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości będącej sumą kwot odpowiadających częściom, na które składana jest oferta. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-17 10:00 |
Informacje dodatkowe
zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).