Dostawa stanowiska edukacyjnego z robotem 6-osiowym (8 sztuk) przeznaczonym do nauki programowania i symulacji procesów przemysłowych w zestawie z komputerem stacjonarnym I kompletem akcesoriów.
Zamawiający Zespół Szkół Technicznych w Rybniku (Rybnik, Śląskie) prowadzi postępowanie „Dostawa stanowiska edukacyjnego z robotem 6-osiowym (8 sztuk) przeznaczonym do nauki…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 12:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 12:0013d 12h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=330, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
17 sierpnia 2026
Termin ofert: 14 września 2026 12:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska edukacyjnego z robotem 6-osiowym przeznaczonego do nauki programowania i symulacji procesów przemysłowych w zestawie z komputerem stacjonarnym i kompletem akcesoriów.
- 2
RyzykoMinimalny okres gwarancji nie może być krótszy niż 24 miesiące, a termin usunięcia wad wynosi do 14 dni.
- 3
ZakresWykonawca ma wykazać wykonanie co najmniej 2 dostaw z ostatnich 3 lat, każdej o wartości co najmniej 100 000,00 zł brutto i dotyczącej wyposażenia stanowisk dydaktycznych z zakresu robotyki.
- 4
ZakresZamówienie obejmuje 8 sztuk takiego stanowiska edukacyjnego w jednej części.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 4,2 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 12% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Szkół Technicznych w Rybniku |
| REGON | 241805464 |
| Adres | ul. Tadeusza Kościuszki 5, 44-200 Rybnik |
| Region (NUTS) | PL227 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa stanowiska edukacyjnego z robotem 6-osiowym (8 sztuk) przeznaczonym do nauki programowania i symulacji procesów przemysłowych w zestawie z komputerem stacjonarnym I kompletem akcesoriów. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 42997300-4 - Roboty przemysłowe |
| Dodatkowe kody CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i pkt 5 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeni
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-14 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →