Dostawa i montaż instalacji antenowych oraz przęseł radioliniowych
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż instalacji antenowych oraz przęseł radioliniowych”, wybierając ofertę wykonawcy KARISMA RADIOKOMUNIKACJA Łukasz Wojtanowicz. Cena wybranej oferty: 3 526 829 zł. Złożono 2 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 3 526 829 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 czerwca 2026
Termin ofert: 13 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
17 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy KARISMA RADIOKOMUNIKACJA Łukasz Wojtanowicz (Wieliczka).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 526 829,27 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie |
| NIP | 6750005594 |
| Adres | ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa i montaż instalacji antenowych oraz przęseł radioliniowych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32352000-5 - Anteny i reflektory |
| Dodatkowe kody CPV | 32352100-6 - Części sprzętu radiowego i radarowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | KARISMA RADIOKOMUNIKACJA Łukasz Wojtanowicz, Wieliczka |
| Wartość wybranej oferty | 3 526 829 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 2 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
Informacje dodatkowe
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 Ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (na zasadach dotyczących zamówień, których wartość jest powyżej progów unijnych o których mowa w art. 3 Ustawy Pzp oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
UWAGA! Zamawiający informuje, iż działając w oparciu o art. 18 ust. 4 oraz art. 133 ust. 3 Ustawy Pzp nie udostępnia części SWZ na stronie internetowej prowadzonego postępowania z powodu ochrony poufnego charakteru informacji zawartych w SWZ. Dostęp do tych informacji będzie możliwy podczas obowiązkowej wizji lokalnej.
Warunkiem dopuszczenia do wizji będzie złożenie oświadczenia o zachowaniu w poufności otrzymanych informacji przez Wykonawcę i osoby wyznaczone do udziału w wizji.
Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczki na poczet wykonania zamówienia. Szczegółowe informacje zawarte są w projekcie umowy.
UWAGA! Termin realizacji nie może być dłuższy niż do dnia 15.12.2026 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →