Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 552702-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania budynków Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, w tym Delegatur w Przemyślu, Krośnie i Tarnobrzegu

Zamawiający Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania budynków Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w…”. Termin składania ofert minął 25 sierpnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 17 sierpnia 2026
Termin składania ofert
25 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 621 000 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania budynków Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, w tym Delegatur w Przemyślu, Krośnie i Tarnobrzegu.

  • 2

    ZakresZamówienie obejmuje 4 części: 4 budynki w Rzeszowie, budynek w Krośnie, 2 budynki w Tarnobrzegu oraz 2 budynki w Przemyślu; w częściach wskazano minimalną liczbę pracowników od 2 do 19.

  • 3

    Zakresopisie podano obowiązek przedłożenia JEDZ, oświadczeń sankcyjnych, odpisu z KRS lub CEIDG, oświadczenia o aktualności informacji oraz informacji z KRK na wezwanie zamawiającego.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2024 r. wygrał Skarem Sp. z o.o. przy 22 ofertach.
  • W tej branży w województwie podkarpackim konkurencja jest mniejsza niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 2,3 ofert, wobec 3,1 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

REGON

000514348

Adres

ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów

Region (NUTS)

PL823 – Podkarpackie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania budynków Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, w tym Delegatur w Przemyślu, Krośnie i Tarnobrzegu

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-25 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90911200-8Usługi sprzątania budynków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
621 000 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
263 664 zł941 959 zł
Rozstęp międzykwartylowy
678 294 zł
Źródło próbki
CPV 90911200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
263 664 zł
Mediana
621 000 zł
Górny kwartyl
941 959 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2024wygrał(a): Skarem Sp. z o.o.4,8 mln zł22 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 25.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.