Przeglądy, konserwacje i naprawy urządzeń dźwigowych - 61/PN/2026
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. (Słupsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przeglądy, konserwacje i naprawy urządzeń dźwigowych - 61/PN/2026”, wybierając ofertę wykonawcy Montaż Naprawa i Konserwacja Dźwigów s.c. Katarzyna Zwolan Izabela Zwolan Edward Zwolan. Cena wybranej oferty: 792 920 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 792 920 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=426, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 lipca 2026
Termin ofert: 20 lipca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
14 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Montaż Naprawa i Konserwacja Dźwigów s.c. Katarzyna Zwolan Izabela Zwolan Edward Zwolan (Słupsk).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 792 920,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. |
| NIP | 8393179849 |
| Adres | ul. Hubalczyków 1, 76-200 Słupsk |
| Region (NUTS) | PL636 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przeglądy, konserwacje i naprawy urządzeń dźwigowych - 61/PN/2026 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 375 312 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | Montaż Naprawa i Konserwacja Dźwigów s.c. Katarzyna Zwolan Izabela Zwolan Edward Zwolan, Słupsk (NIP: 8392176352) |
| Wartość wybranej oferty | 792 920 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →