Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 553095-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa elektrod do waporyzatora MITEK Vapr 3

Zamawiający Szpital Powiatowy w Zawierciu (Zawiercie, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa elektrod do waporyzatora MITEK Vapr 3”. Termin składania ofert minął 24 sierpnia 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Szpital Powiatowy w ZawierciuZawiercie, Śląskie (powiat Zawierciański →)opublikowano 14 sierpnia 2026
Termin składania ofert
24 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa elektrod do waporyzatora MITEK Vapr 3 dla Szpitala Powiatowego w Zawierciu.

  • 2

    ZakresZakres dostawy odpowiada zapisom załącznika nr 2 do SWZ, czyli formularza asortymentowo-cenowego.

  • 3

    ZakresOferta i realizacja mają być zgodne z formularzem asortymentowo-cenowym oraz wymaganiami SWZ.

  • 4

    ZakresUmowa trwa 24 miesiące, a miejsce realizacji wskazano jako PL22B, Śląskie.

  • 5

    KryteriaPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, a kryterium oceny ofert stanowi cena.

Kontekst Atlasu

  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 46% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 3,0 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Szpital Powiatowy w Zawierciu

REGON

276271110

Adres

ul. Miodowa 14, 42-400 Zawiercie

Region (NUTS)

PL22B – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa elektrod do waporyzatora MITEK Vapr 3

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

31711140-6 - Elektrody

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-24 09:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 24.08.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szpital Powiatowy w Zawierciu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zawiercie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31711140-6 - Elektrody. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.