Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa oprogramowania do wykrywania i zarządzania podatnościami urządzeń w sieci
Zamawiający Katowickie Centrum Onkologii (Katowice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Dostawa oprogramowania do wykrywania i zarządzania podatnościami urządzeń w sieci”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 10:00. Wadium: 1800 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- Wadium
- 1800 zł
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 10:007d 2h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=581, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 stycznia 2026
Termin ofert: 26 lutego 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 lutego 2026
Nowy termin: 26 marca 2026 10:00Zmienia wersję 49087-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 marca 2026
Nowy termin: 8 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 131033-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 marca 2026
Nowy termin: 30 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 199567-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 kwietnia 2026
Nowy termin: 18 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 216296-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 czerwca 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 293730-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
14 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 10:00Zmienia wersję 411209-2026
- Sprostowanie
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 29 września 2026 10:00Zmienia wersję 564736-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do wykrywania i zarządzania podatnościami urządzeń w sieci zgodnie z ofertą cenową oraz parametrami techniczno-funkcjonalnymi z SWZ.
- 2
ZakresTermin płatności wynosi do 60 dni licząc od dnia prawidłowo wystawionej i dostarczonej Zamawiającemu faktury VAT.
- 3
ZakresZadanie jest współfinansowane w ramach projektu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.08.05-IZ.01-224/25.
- 4
RyzykoOferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 1800,00 zł, przy czym dopuszczono formę pieniężną, gwarancje bankowe, gwarancje ubezpieczeniowe i poręczenia.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 14,2 ofert na postępowanie przy 139 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 3 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Katowickie Centrum Onkologii |
| NIP | 6342299376 |
| Adres | Raciborska 26, 40 – 074 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa oprogramowania do wykrywania i zarządzania podatnościami urządzeń w sieci |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 1800,00 zł 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu, b) gwarancjach bankowych, c) gwarancjach ubezpieczeniowych, d) poręczeniach udzielonych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tj.: Dz. U. 2025 r., poz. 98, z późn.zm.). 3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na konto Zamawiającego: BNP Paribas Bank Polska S.A. O/Katowice Nr 37 2030 0045 1110 0000 0124 8120. W tytule przelewu Wykonawca pieniężnej jest proszony o wskazanie numeru postępowania, którego dotyczy. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym Zamawiającego, określonym w ust. 3, przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert). 4. W przypadku wadium wniesionego w formie innej niż pieniężna – Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej wraz z ofertą. Z treści gwarancji lub poręczenia winno wynikać nieodwołalne, bezwarunkowe, na pierwsze pisemne żądanie zgłoszone przez Zamawiającego, zobowiązanie gwaranta do wypłaty Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 PZP. 5. Oferta Wykonawcy, który nie wniósł wadium, lub wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3) PZP zostanie odrzucona |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.