Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 563941-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Obsługa bocznicy kolejowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Piast z podziałem na dwa zadania: Zadanie 1 – Diagnostyka, konserwacja i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do realizacji napraw bieżących. Zadanie 2 – Kompleksowa naprawa infrastruktury kolejowej

Zamawiający Polska Grupa Górnicza S.A. (Katowice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Obsługa bocznicy kolejowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 08:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Polska Grupa Górnicza S.A.Katowice, Śląskieopublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
7 września 2026, 08:00
3d 10h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest obsługa bocznicy kolejowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Piast w podziale na dwa zadania.

  • 2

    ZakresZadanie 1 obejmuje diagnostykę, konserwację i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do napraw bieżących, a zadanie 2 kompleksową naprawę infrastruktury kolejowej.

  • 3

    ZakresUmowa trwa 24 miesięcy i obejmuje realizację na terenie woj. śląskiego.

  • 4

    ZakresZamawiający umożliwia przed złożeniem oferty wizję lokalną terenu bocznicy kolejowej oraz zapoznanie się z warunkami pracy w rejonach manewrowych.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 9,0 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 19% miało jedną ofertę.
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 19 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 8 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Polska Grupa Górnicza S.A.

NIP

6342834728

Adres

ul. Powstańców 30, 40-039 Katowice

Region (NUTS)

PL22A – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Obsługa bocznicy kolejowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Piast z podziałem na dwa zadania: Zadanie 1 – Diagnostyka, konserwacja i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do realizacji napraw bieżących. Zadanie 2 – Kompleksowa naprawa infrastruktury kolejowej

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

63711000-6 - Usługi dodatkowe w zakresie transportu kolejowego

Dodatkowe kody CPV

50225000-8 - Usługi w zakresie konserwacji torów kolejowych; 45234115-5 - Roboty w zakresie sygnalizacji kolejowej

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-07 08:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

zgodnie z dokumentami zamówienia

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63711000-6Usługi dodatkowe w zakresie transpo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 07.09.2026, 08:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Polska Grupa Górnicza S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63711000-6 - Usługi dodatkowe w zakresie transportu kolejowego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.