Sprzedaż i dostawa materiałów do sterylizacji
Zamawiający Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) prowadził postępowanie „Sprzedaż i dostawa materiałów do sterylizacji”. Termin składania ofert minął 24 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 24 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 lipca 2026
Termin ofert: 17 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 sierpnia 2026
Nowy termin: 20 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 532140-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
17 sierpnia 2026
Nowy termin: 24 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 562935-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa materiałów do sterylizacji na 24 miesiące.
- 2
ZakresWymagania techniczne i organizacyjne są zgodne z SWZ, a wykonawca składa dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia oraz przedmiotowe środki dowodowe dla oferowanych wyrobów.
- 3
ZakresPrzedmiot obejmuje m.in. testy do sterylizacji parowej i plazmowej, etykiety ze wskaźnikiem sterylizacji, czynniki sterylizujące, rękawy i materiały opakowaniowe oraz testy biologiczne.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Sterigat Sp. z O. O., który złożył jedyną ofertę.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 46% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 3,9 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim |
| NIP | 7712295780 |
| Adres | ul. Rakowska 15, 97-300 Piotrków Trybunalski |
| Region (NUTS) | PL713 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sprzedaż i dostawa materiałów do sterylizacji |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne; 38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania; 38910000-7 - Sprzęt do monitorowania i testowania stanu higienicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-24 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.