- Umowa zawartaCzęść 8Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty7 708 595 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9EFAB PROSTA S.A.· WarszawaCena wybranej oferty1 970 460 zł1 oferta
Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego
Zamawiający Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 9 679 055 zł. Złożono 2 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 9 679 055 zł
- Liczba ofert
- 2 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=715, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 czerwca 2026
Termin ofert: 3 lipca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
13 sierpnia 2026
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o. (Warszawa) oraz Efab Prosta S.A. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 9 679 054,50 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem