Roboty budowlano-instalacyjne w ramach Kompleksowej modernizacji energetycznej wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Kaliszu
Zamawiający Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty budowlano-instalacyjne w ramach Kompleksowej modernizacji energetycznej wybranych…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwem Remontowo- Budowlanym AGAD Sp. z o. o. Cena wybranej oferty: 8 928 488 zł. Złożono 4 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 8 928 488 zł
- Liczba ofert
- 4 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 września 2025
Termin ofert: 27 października 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 października 2025
Nowy termin: 12 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 593373-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 listopada 2025
Nowy termin: 26 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 668365-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
13 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwem Remontowo- Budowlanym AGAD Sp. z o. o. (Kalisz).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 8 928 487,57 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych |
| NIP | 5251572452 |
| Adres | Rakowiecka 2D, 02-517 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Roboty budowlano-instalacyjne w ramach Kompleksowej modernizacji energetycznej wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Kaliszu |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 7 908 412 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | Przedsiębiorstwem Remontowo- Budowlanym AGAD Sp. z o. o., Kalisz (NIP: 8792350948) |
| Wartość wybranej oferty | 8 928 488 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 4 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-04-02+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.