Świadczenie usług utrzymania, rozwoju i asysty technicznej Elektronicznego Systemu Wniosków
Zamawiający Ministerstwo Rozwoju i Technologii (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Świadczenie usług utrzymania, rozwoju i asysty technicznej Elektronicznego Systemu…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 11:00. Wadium: 20 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 11:0010d 3h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
13 sierpnia 2026
Termin ofert: 11 września 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zarządzanych wraz z rozwojem Elektronicznego Systemu Wniosków, obejmujące utrzymanie aplikacji, hosting, bezpieczeństwo, migrację danych, disaster recovery, business continuity i monitoring.
- 2
WarunkiWarunki udziału obejmują podstawy z art. 109 ust. 1 pkt 4, art. 108 ust. 1 pkt 6, art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2, art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2, art. 108 ust. 1 pkt 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 i 8 ustawy Pzp.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje 1 część i trwa 36 miesięcy, a realizacja ma miejsce w PL911, Mazowieckie.
- 4
Zakresogłoszeniu wskazano, że zamówienie będzie realizowane przez okres 36 miesięcy od dnia przeniesienia systemu i jego zatwierdzenia, zgodnie z OPZ.
- 5
RyzykoWykonawca musi wnieść wadium w wysokości 20 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 11,9 ofert na postępowanie przy 302 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Ministerstwo Rozwoju i Technologii |
| REGON | 369267361 |
| Adres | P. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL913 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług utrzymania, rozwoju i asysty technicznej Elektronicznego Systemu Wniosków |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania |
| Dodatkowe kody CPV | 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Przystępując do postępowania wykonawca obowiązany jest wnieść wadium w wysokości 20 000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100). Szczegółowe informacje dotyczące wnoszenia wadium określono w rozdziale 11 SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-11 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →