- Umowa zawartaCzęść 1BESTMED SOLUTIONS Sp. z o. o.· CZECHOWICE-DZIEDZICECena wybranej oferty21 358 zł
- Umowa zawartaCzęść 2MED-WAR TOMASZ WARZYBOK· WĄGROWIECCena wybranej oferty140 765 zł
- Umowa zawartaCzęść 3BESTMED SOLUTIONS Sp. z o. o.· CZECHOWICE-DZIEDZICECena wybranej oferty28 725 zł
- Umowa zawartaCzęść 4BESTMED SOLUTIONS Sp. z o. o.· CZECHOWICE-DZIEDZICECena wybranej oferty31 324 zł
- Umowa zawartaCzęść 5MED-WAR TOMASZ WARZYBOK· WĄGROWIECCena wybranej oferty21 800 zł
Dostawa artykułów medycznych, sprzętów i wyposażenia medycznego oraz środków ochrony indywidualnej nr ref. 30/PN/2026
Zamawiający 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku (Łask, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów medycznych, sprzętów i wyposażenia medycznego oraz środków ochrony…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 243 972 zł.
- Łączna wartość ofert
- 243 972 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 kwietnia 2026
Termin ofert: 29 maja 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 maja 2026
Nowy termin: 1 czerwca 2026 07:00Zmienia wersję 295421-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 maja 2026
Nowy termin: 2 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 330773-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
13 sierpnia 2026
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: BESTMED SOLUTIONS Sp. z o. o. (CZECHOWICE-DZIEDZICE) oraz Med-war Tomasz Warzybok (WĄGROWIEC).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 243 972,44 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa artykułów medycznych, sprzętów i wyposażenia medycznego oraz środków ochrony indywidualnej nr ref. 30/PN/2026 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne; 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne; 33182000-9 - Urządzenia do wspomagania serca; 33182100-0 - Defibrylatory; 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne; 33691000-0 - Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady; 33711500-2 - Produkty do pielęgnacji skóry |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | BESTMED SOLUTIONS Sp. z o. o., CZECHOWICE-DZIEDZICE (NIP: 9372745818) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 21 358 PLN |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13Z |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | MED-WAR TOMASZ WARZYBOK, WĄGROWIEC (NIP: 7661948372) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 140 765 PLN |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13Z |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | BESTMED SOLUTIONS Sp. z o. o., CZECHOWICE-DZIEDZICE (NIP: 9372745818) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 28 725 PLN |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13Z |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | BESTMED SOLUTIONS Sp. z o. o., CZECHOWICE-DZIEDZICE (NIP: 9372745818) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 31 324 PLN |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13Z |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | MED-WAR TOMASZ WARZYBOK, WĄGROWIEC (NIP: 7661948372) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 21 800 PLN |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13Z |
Informacje dodatkowe
Z postępowania o udzielenie zamówienia wykluczony zostanie Wykonawca, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. wykonawcę:
1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego,
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego,
c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46–48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r.poz. 1133 oraz z 2021 r. poz. 2054) lub w art. 54 ust. 1–4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 523, 1292, 1559 i 2054),
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego,
e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa,
f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769 oraz z 2020 r. poz. 2023),
g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe,
h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1;
3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności;
4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne;
5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie;
6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
7) Ponadto o udzielenie przedmiotowego zamówienia nie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy podlegają wykluczeniu na podstawie na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/5762 oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).3 Powyższe wykluczenie następować będzie na okres trwania ww. okoliczności. Zamawiający nie przewiduje fakultatywnych przesłanek wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy Pzp
Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu.
Dla części 5 postępowania Zamawiający żąda następujących przedmiotowych środków dowodowych: karta techniczna/ katalogowa/ specyfikacja producenta w języku polskim, kopia deklaracji zgodności CE.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.