Sukcesywna dostawa oleju napędowego do maksymalnej ilości wg Przedmiotu Zamówienia odpowiadającego Normie PN-EN 590+A1:2017-06 i wymaganiom jakościowym określonym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 r. (Dz.U. z 2015 r. ; poz.1680) środkiem transportu Dostawcy do siedziby Zamawiającego oraz Placówek Terenowych w miejscowościach: Lubaczów i Ustianowa Górna.
Zamawiający Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej sp. z o.o. (Jarosław, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Sukcesywna dostawa oleju napędowego do maksymalnej ilości wg Przedmiotu Zamówienia…”. Termin składania ofert minął 20 sierpnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 20 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 332 560 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=373, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 lipca 2026
Termin ofert: 14 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 20 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 489387-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do maksymalnej ilości wskazanej w przedmiocie zamówienia, z transportem dostawcy do siedziby zamawiającego oraz placówek terenowych w Lubaczowie i Ustianowej Górnej.
- 2
ZakresPaliwo ma odpowiadać normie PN-EN 590+A1:2017-06 oraz wymaganiom jakościowym z Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 r.; czas trwania umowy wynosi 12 miesięcy.
- 3
ZakresMiejsce realizacji wskazano w województwie podkarpackim (PL822).
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia, wcześniejsze pojawiały się w latach 2024 i 2025.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej sp. z o.o. |
| NIP | 7920003288 |
| Adres | ul. Przemysłowa 15, 37-500 Jarosław |
| Region (NUTS) | PL822 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa oleju napędowego do maksymalnej ilości wg Przedmiotu Zamówienia odpowiadającego Normie PN-EN 590+A1:2017-06 i wymaganiom jakościowym określonym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 r. (Dz.U. z 2015 r. ; poz.1680) środkiem transportu Dostawcy do siedziby Zamawiającego oraz Placówek Terenowych w miejscowościach: Lubaczów i Ustianowa Górna. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09134100-8 - Olej napędowy |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-20 09:00 |
Informacje dodatkowe
Zapłatę za pobrany towar Zamawiający zobowiązuje się przekazać w terminie 30 dni od daty wystawienia prawidłowej faktury VAT, przelewem na wskazane konto Wykonawcy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.