Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadania: Zastąpienie przepustem zniszczonego obiektu komunikacyjnego w Leśnictwie Rzędów w formule zaprojektuj i wybuduj.
Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Turawa (Turawa, Opolskie) prowadzi postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 15 września 2026, 10:0015d 7h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 177 977 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=382, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
12 sierpnia 2026
Termin ofert: 15 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadania polegającego na zastąpieniu przepustem zniszczonego obiektu komunikacyjnego w Leśnictwie Rzędów.
- 2
ZakresRealizacja odbywa się w formule zaprojektuj i wybuduj, a czas i zakres mają być zgodne z załącznikiem nr 2 do SWZ oraz wzorem umowy.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje dwa etapy: nadzór nad dokumentacją projektową na podstawie PFU oraz nadzór nad realizacją robót budowlanych w oparciu o dokumentację projektową.
- 4
ZakresMiejsce realizacji wskazano w województwie opolskim.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie: podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w 2026 r.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Turawa |
| NIP | 7540005424 |
| Adres | ul. Opolska 35, 46-045 Turawa |
| Region (NUTS) | PL524 – Opolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadania: Zastąpienie przepustem zniszczonego obiektu komunikacyjnego w Leśnictwie Rzędów w formule zaprojektuj i wybuduj. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego |
| Dodatkowe kody CPV | 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją; 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Zamawiajacy przewiduje wykluczenie Wykonawców na podstawie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. a oraz art. 108 ust. 1 pkt 2) PZP
- Zamawiajacy przewiduje wykluczenie Wykonawców na podstawie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. c oraz art. 108 ust. 1 pkt 2) PZP
- Zamawiajacy przewiduje wykluczenie Wykonawców na podstawie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. g oraz art. 108 ust. 1 pkt 2) PZP
- Zamawiajacy przewiduje wykluczenie Wykonawców na podstawie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. e oraz art. 108 ust. 1 pkt 2) PZP
- Zamawiajacy przewiduje wykluczenie Wykonawców na podstawie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. d oraz art. 108 ust. 1 pkt 2) PZP
- Zamawiajacy przewiduje wykluczenie Wykonawców na podstawie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. b i f oraz art. 108 ust. 1 pkt 2) PZP
- Zamawiajacy przewiduje wykluczenie Wykonawców na podstawie: art. 108 ust. 1 pkt 3) oraz art. 109 ust. 1 pkt 1) PZP
- Zamawiajacy przewiduje wykluczenie Wykonawców na podstawie: art. 109 ust. 1 pkt 2) i 3) PZP
- Zamawiajacy przewiduje wykluczenie Wykonawców na podstawie: art. 109 ust. 1 pkt 2) lit. c) PZP
- Zamawiajacy przewiduje wykluczenie Wykonawców na podstawie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. h, art. 108 ust. 1 pkt 2), art. 109 ust. 1 pkt 2) i 3) PZP
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-15 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.