Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość wybranych ofert
5 157 692 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Biotronik Polska Sp. z o.o.· Poznań
    Cena wybranej oferty
    507 217 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    ABBOTT MEDICAL Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    517 212 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Medtronic Poland Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    2 060 964 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Medtronic Poland Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    1 474 740 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Medtronic Poland Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    407 160 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    Quality Pack Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Siemianowice Śląskie
    Cena wybranej oferty
    132 424 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7
    Agencja Naukowo-Techniczna Symico sp. z o.o.· Wrocław
    Cena wybranej oferty
    57 974 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 7 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Zakup i sukcesywną dostawę stymulatorów serca w podziale na zadania

Zamawiający Szpital Wolski Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i sukcesywną dostawę stymulatorów serca w podziale na zadania”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 5 157 692 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Szpital Wolski Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 12 sierpnia 2026
Łączna wartość ofert
5 157 692 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 maja 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    12 sierpnia 2026

    7 ofert5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 5 wykonawców: Biotronik Polska Sp. z o.o. (Poznań), ABBOTT MEDICAL Sp. z o.o. (Warszawa), Medtronic Poland Sp. z o.o. (Warszawa), Quality Pack Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Siemianowice Śląskie) oraz Agencja Naukowo-Techniczna Symico sp. z o.o. (Wrocław).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 5 157 691,80 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Szpital Wolski Sp. z o.o.

NIP

5273034710

Adres

ul. M. Kasprzaka 17,, 01-211 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i sukcesywną dostawę stymulatorów serca w podziale na zadania

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33158210-7 - Stymulatory

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

Biotronik Polska Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7792121615)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

507 217 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-07+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

ABBOTT MEDICAL Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521701649)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

517 212 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-07+02:00

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca

Medtronic Poland Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521000289)

Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty

2 060 964 PLN

Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-07+02:00

Część LOT-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca

Medtronic Poland Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521000289)

Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty

1 474 740 PLN

Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-07+02:00

Część LOT-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca

Medtronic Poland Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9521000289)

Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty

407 160 PLN

Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-07+02:00

Część LOT-0006 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca

Quality Pack Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Siemianowice Śląskie (NIP: 9542765962)

Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty

132 424 PLN

Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-07+02:00

Część LOT-0007 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca

Agencja Naukowo-Techniczna Symico sp. z o.o., Wrocław (NIP: 9120003224)

Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty

57 974 PLN

Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-07+02:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33158210-7Stymulatory
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Wolski Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5 157 692 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33158210-7 - Stymulatory. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Biotronik Polska Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.