Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Przebudowa i remont parkingu wielopoziomowego P1 położonego na Lotnisku Chopina w Warszawie" oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji prac
Zamawiający Polskie Porty Lotnicze Spółka Akcyjna (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Przebudowa i remont…”. Termin składania ofert minął 25 września 2025, 10:00. Wadium: 140 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 245 138 zł
- Wadium
- 140 000 zł
- Termin składania ofert
- 25 września 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 sierpnia 2025
Termin ofert: 25 września 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
22 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Polskie Porty Lotnicze Spółka Akcyjna |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Przebudowa i remont parkingu wielopoziomowego P1 położonego na Lotnisku Chopina w Warszawie" oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji prac |
| Główny Kod CPV | 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne |
| Część nr LOT-0001 | Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Przebudowa i remont parkingu wielopoziomowego P1 położonego na Lotnisku Chopina w Warszawie" oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji prac |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 140000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.